Duyurular
Adres: Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:48 Lefkoşa / KKTC
Tel: +90 392 225 3029   Fax: +90 392 225 2210
E-Mail: info@bulentcirakli.com
Kurumsal
Hakkimizda

Bülent Çıraklı Sanayi limited bir aile şirketi olarak 1915 li yıllardan bu yana yaklaşık 99 senelik geçmişi bulunan köklü bir şirkettir. Nesilden nesile atalarımızdan da bu güne kadar gelen bu serveti kalite anlayışımızı hiç bir zaman kaybetmeden ilerletmekteyiz.

1945 li yıllarda Çıraklı ve Oğulları olarak hizmet veren şirketimiz o dönemlerde kıbrısın en büyük şirketlerinden biriydi, 1958 yılında vuku bulan EOKA hadiselerinden güneyde bulunan fabrikamızın tahribat edilmesinden sonra şirketimiz Hüseyin Çıraklı olarak kıbrıs halkına hizmetlerini vermeye devam etmiştir. Çekirdekten yetişmenin ve bu sektörün içinde büyümenin verdiği deneyim ile şirketimiz 1991 yılında Bülent Çıraklı olarak son ismini almıştır.

2004 yılında unilever grubunun unipro bayiliğini de alarak pastacılık sektörüne Unipass Pazarlama Limited adı altında ikinci şirketimizi kurarak giriş yapmış bulunmaktayız.

Misyonumuz;

Bülent Çıraklı  olarak dinamik ve üretken çalışanlarıyla yeni pazarlarda yer tutabilmek ve kalitesinden ödün vermeden müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmek için; yüksek kaliteyi uygun fiyata sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Vizyonumuz;

Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüzü köklerimizden alıyoruz. 1915’den beri kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancındayız. Bu çerçevede Bülent Çıraklı olarak müşteri memnuniyetine, çalışanlarının çalışma süreçlerinin ve de ekipmanlarının gelişimine sürekli yatırım için mücadele edeceğiz.
TR | ENG